(044) 331-90-68 (099) 563-60-17  (097) 168-01-50

Фильтры товаров Фильтры товаров

Фітинги з нержавіючої сталі

112.21 Грн.
Размер: 15 мм, 22 мм, 28 мм, 35 мм, 22-15-22, 28-15-28, 28-22-28, 35-15-, 35-22-35, 35-28-35

Фітинги Valtec з нержавійки - якісна продукція, що відрізняється надійністю і довговічністю. Її виготовляє італійська компанія, що володіє бездоганною репутацією. У продажу представлений широкий вибір фітингів: трійники, муфти, заглушки. Тому можна придбати все необхідне для облаштування трубопроводів різної конфігурації. Вартість виробів доступна, а їх якість відповідає суворим стандартам!

Фітинги з нержавіючої сталі: що це таке?

Це елементи, за допомогою яких з'єднуються труби зі сталі, виконуються повороти, розгалуження, переходи на інший діаметр, а також забезпечується їх підключення до арматури. Фітинги з нержавіючої сталі Валтек використовуються при облаштуванні простих і складних інженерних систем (опалення, водопровід). Вибір виробів великий. Тому можна з'єднувати труби різного діаметру, створювати окремі гілки трубопроводу і ставити заглушки.

Для чого призначені фітинги Valtec з нержавійки?

Раніше для з'єднання частин трубопроводу використовувалася зварювання. Це застаріла технологія, у якій є істотні недоліки. Під ними мається на увазі використання спеціального обладнання і трудомісткість процесу. Зараз при створенні систем опалення та водопостачання застосовуються фітинги. Це з'єднувальні елементи, що відрізняються легкістю монтажу, тривалим терміном служби і високі характеристики міцності. При їх застосуванні виходить надійне і герметичне з'єднання окремих частин трубопроводу.

Переваги фітингів з нержавіючої сталі Валтек

У нашому каталозі представлені вироби, в яких вдало поєднуються технічні характеристики і інноваційні рішення. Фітинги Valtec з нержавійки AISI 304 виготовляються з урахуванням плюсів і мінусів товарів інших виробників. Співробітники італійської компанії приділяють величезну увагу дотриманню стандартів. Тому з'єднувальні елементи експлуатуються на протязі багатьох років (мінімум 10) і справляються з поставленими завданнями. Вони забезпечують герметичність в місцях з'єднання різних частин трубопроводу.

Фітинги Валтес, виготовлені з нержавіючої сталі, мають важливі переваги:

  • висока якість - такий показник підтверджується сертифікатами і протоколами лабораторних випробувань;
  • надійність - фітинги виготовляються на сучасному обладнанні. Практично всі операції, пов'язані з виробництвом деталей, автоматизовані;
  • міцність - фітинги зі сталі відрізняються підвищеною міцністю. Їм не страшні механічні пошкодження;
  • стійкість до вологи - нержавіюча сталь володіє хорошими антикорозійними властивостями;
  • стійкість до низьких температур - вироби експлуатуються в будь-яких умовах.

Види фітингів з нержавіючої сталі

У продажу представлена продукція в широкому асортименті. До основних видів фітингів Valtec з нержавіючої сталі відносяться:

  • муфти - елементи, за допомогою яких з'єднуються труби на прямих ділянках;
  • куточки - вироби, що використовуються для зміни напрямку трубопроводів;
  • трійники - сталеві фітинги, призначені для створення відгалужень;
  • заглушки - елементи, за допомогою яких герметично закриваються труби;
  • перехідники - вироби, що використовуються для з'єднання частин труб різного діаметру.

Фітинги з нержавіючої сталі Валтек - краще рішення для облаштування систем водо- і теплопостачання! Це якісна продукція, що знаходить застосування при облаштуванні інженерних комунікацій в приватних будинках, на комерційних і виробничих об'єктах. До її ключових особливостей відноситься зручність монтажу, міцність і стійкість до корозії!