Фильтры товаров Фильтры товаров

Крани

492.82 Грн.
Модифікація: Прямий, Кутовий
Розмір: 1/2", 3/4", 1", 1 1/4"
272.24 Грн.
Модифікація: Вн. різьба, Зовн. різьба, Вн.-зовн. різьба
Розмір: 1/2", 3/4", 1"
434.60 Грн.
Модифікація: Вн. різьба, Вн.-зовн. різьба
Розмір: 1/2", 3/4", 1", 1 1/4", 1 1/2", 2", 2 1/2", 3"
311.60 Грн.
Модифікація: Вн. різьба, Вн.-зовн. різьба
Розмір: 1/2", 3/4", 1", 1 1/4", 1 1/2", 2"
246.00 Грн.
Розмір: 20 мм, 25 мм, 32 мм, 40 мм, 50 мм, 63 мм
441.16 Грн.
Модифікація: Прямий, Кутовий
Розмір: 1/2", 3/4", 1"
395.24 Грн.
Модифікація: Вн. різьба, Зовн. різьба, Вн.-зовн. різьба
Розмір: 1/2", 3/4", 1"
456.33 Грн.
Модифікація: Вн. різьба, Зовн. різьба, Вн.-зовн. різьба
Розмір: 1/2", 3/4", 1"

Кульові крани Валтек

В даний час найбільшого поширення набули крани вентильного і кульового типів. Вентильні крани набагато менше, ніж кульові, вимогливі до якості виконання, і саме це довгий час робило їх незамінними.

Що таке кульової кран?


Шаровые краны

Популярна сьогодні різновид кранів має замикаючий елемент, виконаний у вигляді кулі. Незважаючи на те, що така конструкція відома вже більше сотні років, масово вони стали застосовуватися не так давно. Це було пов'язано з недосконалістю технологій і труднощами з підтриманням стабільної герметичності з'єднання робочих елементів.

Рухомим затвором класичного кульового крана служить сферична пробка, яка має отвір, виконаний вздовж осі трубопроводу і поперек осі обертання запірного елемента. Кількість робочого середовища, що проходить через пристрій, регулюється кутом повороту від 0 до 900. Зараз, якщо потрібно встановити запірну арматуру, то в переважній більшості випадків приймається рішення купити кульовий кран. Кульовий тип також може бути обраний в якості не тільки замикаючого пристрою, але і регулює потік.

Типи кульових кранів


Одним з провідних виробників трубопровідної арматури є добре відома в усьому світі компанія Valtec. Найширший асортимент, пропонований підприємством, дозволяє перекрити будь-які потреби в сантехнічних виробах, а крани Валтек стали синонімом якості та надійності.

Ми пропонуємо до продажу високоякісні крани Valtec. Каталог включає пристрої для трубопроводів будь-яких розмірів, які можна зустріти на ринку. У розмірному ряді арматура, як кран кульовий Valtec 1/2 ", 3/4, 1, 2 дюйма. Valtec виробляє запірний обладнання різних типів, в тому числі:

 

 • крани для радіаторів;
 • крани для побутової техніки;
 • крани вентильні;
 • крани газові;
 • крани водопровідні.

Як матеріал застосовується латунь або бронза, а також сучасні полімери. Кран кульовий Valtec, зроблений з металу, має стандартні розміри і просто встановлюється.

Газові крани застосовуються в системах з максимальним тиском 40 бар, при температурі від -25 до +60 0С. Герметичність забезпечується завдяки алмазної обробки і подальшого покриття хромом або нікелем деталей, що труться, що виключає швидкий знос ущільнень і дозволяє експлуатувати пристрій багато років.

Існує величезна кількість моделей для води - випускається як стандартний кран кульовий Валтек модифікації Base, що витримує без обслуговування і ремонту до 25 тисяч циклів при температурі робочого середовища від -20 до +150 0С, так і модель Perfect, призначена для роботи на трубопроводах в умовах підвищених механічних навантажень на вигин. Для більш надійного з'єднання посилене виріб має подовжену різьблення.

В асортименті пристрої з усіма можливими типами з'єднань. Є такі різновиди:

 • з нарізним сполученням;
 • з обтискним з'єднанням;
 • з з'єднанням під прес;

А також в асортименті є крани з додатковими функціями для зручності монтажу та обслуговування системи водопроводу:

 • Кран з американкою
 • Кран з фільтром
 • Кран з відводом повітря
 • Кран з дренажем
 • Кран для підключення манометра
 • Кран з термометром

Для пристроїв стандартних моделей муфтових кранів Valtec Base для води виробник надає 10-річну гарантію, а на вироби модифікації Perfect гарантійний термін досягає 15 років, але фактично, реальний термін експлуатації рідко буває менше 20 років.

Муфтове з'єднання забезпечує відмінну герметичність при малих габаритах і простої конструкції. Для установки не потрібні послуги фахівця і наявність спеціальних інструментів. Крани такого типу монтуються в системах подачі холодної і гарячої води, і тільки такі пристрої використовуються при установці кухонних газових плит.

Крани з накидною гайкою, або «американкою», також дозволяють домогтися прекрасної герметичності. Але на відміну від муфтового з'єднання, даний вид не вимагає використання додаткових ущільнюючих стрічок - в комплекті йде спеціальна пружна прокладка. Монтується вони також швидше, ніж з муфтою.

муфтовые краны для воды

Крани з обтискним або прес-з'єднанням застосовуються в системах, створених з металополімерних трубопроводів, і призначених для водопостачання, опалення, подачі стисненого повітря або будь-який інший середовища, що не володіє агресивними властивостями. Вироби виготовляються з сантехнічної латуні, покритої нікелем і хромом, сідельні ущільнення виконуються з тефлону, а для сальників і штуцерів використовується високоякісний етилен-пропіленовий каучук.

Широке поширення трубопровідних магістралей з сучасних міцних пластмас спонукало компанію випустити ряд виробів з поліпропілену, які в порівнянні з таким традиційним пристроєм, як кран кульовий Valtec Base або Perfect, мають значно меншу масу. Поліпропіленова запірна арматура може монтуватися на повністю пластикові трубопроводи, а також на труби, що мають армуючий шар. Поліпропіленовий кран кульовий Валтек, ціна якого в переважній більшості випадків трохи нижче вартості стандартних виробів, прекрасно підійде для холодної і гарячої води, а також для системи опалення.

Переваги кульових кранів Valtec


Кульові крани Valtec виробляються на сучасних італійських високотехнологічних верстатах, що забезпечує ідеальну точність, відповідність заявленим характеристикам, а також сучасним міжнародним стандартам. Високі експлуатаційні показники, якими володіють крани кульові Valtec, досягнуті за рахунок уваги до найдрібніших деталей і ретельного опрацювання всіх елементів конструкції на основі детального аналізу існуючих зразків.

Виготовлені компанією Валтек крани виконані з якісних матеріалів, які гарантують тривалу безаварійну експлуатацію з мінімальними витратами на обслуговування. Вироби мають презентабельний зовнішній вигляд, мають стабільні параметрами і повторюваністю, що спрощує заміну вузла в разі потреби.

Де купити крани?


Ми пропонуємо до продажу високоякісні крани Valtec. Наш актуальний прайс дозволить швидко знайти потрібний за параметрами кран кульовий Valtec, ціна якого вас також приємно здивує. У нашому інтернет-магазині можна придбати товар в будь-яких кількостях, оптом і в роздріб. Вибравши зручний для вас спосіб оплати, ви можете замовити доставку зі складу за вказаною адресою. Серед місць, в які ми відправляємо крани Valtec, Київ та інші населені пункти.