Фильтры товаров Фильтры товаров

Кран з американкою

492.82 Грн.
Модифікація: Прямий, Кутовий
Розмір: 1/2", 3/4", 1", 1 1/4"
441.16 Грн.
Модифікація: Прямий, Кутовий
Розмір: 1/2", 3/4", 1"
328.41 Грн.
Модифікація: Прямий, Кутовий
Розмір: 1/2", 3/4"
441.16 Грн.
Модифікація: Прямий, Кутовий
Розмір: 1/2", 3/4"

Кульові крани з американкою Valtec

Кульовий кран з американкою від відомого італійського бренду Valtec - це якісне та надійне обладнання для трубопровідних мереж будь-якого типу, вони часто використовуються для перекриття водяного потоку, для газів або парів. Для тривалих термінів експлуатації трубопроводів вкрай важливо забезпечити високу якість запірної арматури, тому багато хто звертається до виробів даного бренду. Кран американка Valtec - це найкраще рішення для дому або для комерційного використання.

Кран американка може бути використаний в парових системах, при гарячому і холодному водопостачанні, на промисловому гідравлічному обладнанні, для зрошення або для систем стисненого повітря. Сам по собі кран має одну особливість - він з'єднує труби за допомогою накидної гайки. Торгова марка подбала про якість продукції, що поставляється, для неї підбирається найкраща сировина, кожна одиниця виконується за сучасними технологіями.

Кран кульовий «американка» Валтек допоможе позбутися від звичних різьбових з'єднань, це значно спрощує процес зведення трубних конструкцій. Дані вироби мають широкий функціонал і зручністю, їх підбирають в залежності від умов експлуатації.

Сам по собі кран має всередині хромований куля, який і керує пропускною спроможністю для водного потоку. Та частина, яка замикає систему, має наскрізний отвір, через нього, власне, і подається рідина. Куля повертається і відбувається зміна положення запірного елемента.

Типи кранів з американкою від Valtec

Італійський бренд пропонує великий асортимент кульових кранів з американкою, всі вони діляться на:

  • Прямий;
  • Кутовий.

Кран з прямою американкою може бути використаний з двох сторін радіатора, це в подальшому значно покращує процес його демонтажу. Ці вироби більш популярні, вони пропонують покупцеві варіативність: перемикач на крані може виконуватися у вигляді метелика і у вигляді руки. Процес експлуатації досить простий. Прямі більше користуються попитом, однак їх вартість дещо вище.

Кутові можуть бути використані для вигинів труб і для повороту в системі. Кран з кутовий американкою призначається для установки сантехніки або побутових приладів. У даній системі підведення і вихід розташовуються під кутом 90 градусів. Кутові найбільш часто підходять для радіаторів, вони дозволяють знімати радіаторні труби без відключення опалювальної системи.

Види кранів за матеріалами

Крани з американкою також діляться за матеріалами, з яких виготовляються. Вони можуть бути:

  • Латунні;
  • Поліпропіленові.

Більшість моделей виконується з гарячепресованих латуні, вони найбільш надійні і безпечні. Всі моделі розробляються з урахуванням складності сучасних інженерних систем. Застосування якісних матеріалів дозволяє забезпечити системі високі технічні показники, дана арматура буде актуальна навіть у важких умовах експлуатації.

Кран «американка» латунний - це якісне обладнання, яке може використовуватися для домашніх трубних конструкцій: для холодного і гарячого водопостачання, для газових труб, для систем контролю подачі води або газу, для зрошують і інших видів сільськогосподарських систем. Також вони можуть застосовуватися для транспортування газів.

Кран кульовий поліпропіленовий - це приварна запірна арматура, яка може бути використана для водопостачання, для неагресивної робочого середовища, для опалювальних систем. Виріб складається з 2 частин: з латунного кульового механізму і поліпропіленового корпусу. Дана система має нескладну експлуатацію, вона швидко встановлюється і не засмічується. Матеріал екологічно безпечний і чистий, з цієї причини його частіше використовують в питних системах.

Кульові крани по діаметру

Кульові крани по діаметруКульові крани «американка» можуть також відрізнятися за своїм діаметром, вони бувають наступних розмірів:

  • 1/2 дюйма;
  • 3/4 дюйма;
  • 1 дюйм;
  • 2 дюйма.

Кран «американка» 1/2 дюйма необхідний для газопровідних систем, він використовується в побуті і в промисловості, нерідко вибирається для гарячого і холодного водопостачання. Виріб забезпечений комфортної ручкою для швидкого перекриття, конструкція має додаткові гайки для більшої безпеки і надійності системи.

Кран «американка» 3/4 дюйма може застосовуватися в трубопроводах систем питного призначення, для гарячого і холодного водопостачання, для стисненого повітря і технологічних трубопроводів за умови використання неагресивних матеріалів. Але найчастіше він використовується для опалювальних систем з циркулюючим насосом. При нескладної формі проточної частини кран виключає наявність застоїв.

Кран «американка» 1 дюйм також може бути використаний повсюдно в трубних конструкціях з таким же діаметром. Дане обладнання допоможе налагодити якісну роботу комунікаційних систем, воно використовується як в побуті, так і в промисловості. Вони можуть застосовуватися в системах стисненого повітря, в установках кондиціонування, в опалювальних системах.

Де купити кульовий кран американка Valtec?

Кульові крани даного бренду забезпечуються термостойкими рукоятками, вони можуть мати тривалі терміни експлуатації і протягом усього терміну застосування не доставлять незручностей. Компанія ретельно підбирає матеріали, а тому ви можете бути впевнені в чудово якість продукції.

Купити кран «американку» за вигідною ціною можна онлайн, у нас представлені високоякісні і надійні крани з високими показниками герметичності. У нас в магазині в Києві ціна вас приємно здивує, ми гарантуємо комфортну вартість будь-яких моделей від закордонного італійського виробника.