Фильтры товаров Фильтры товаров

Труби

66.83 Грн.
Розмір: 16 мм, 20 мм, 26 мм, 32 мм
213.61 Грн.
Розмір: 15 мм, 22 мм, 28 мм, 35 мм, 42 мм, 54 мм
3.69 Грн.
Розмір: 18 мм, 22 мм, 28 мм, 35 мм, 42 мм, 54 мм, 65 мм
95.53 Грн.
Розмір: 20 мм, 25 мм, 32 мм, 40 мм, 50 мм, 63 мм
132.43 Грн.
Розмір: 20 мм, 25 мм, 32 мм, 40 мм, 50 мм, 63 мм
93.48 Грн.
Розмір: 20 мм, 25 мм, 32 мм, 40 мм, 50 мм, 63 мм
64.78 Грн.
Розмір: 16 мм, 20 мм, 25 мм, 32 мм
6.15 Грн.
Розмір: 18 мм, 22 мм, 28 мм, 35 мм
6.15 Грн.
Розмір: 16 мм, 22 мм, 28 мм, 35 мм

Труби Valtec - надійність і висока якість

Компанія Valtec спеціалізується на виробництві інженерної сантехніки нового покоління. Сантехнічні вироби Valtec широко відомі у всьому світі: новаторські розробки цієї досить популярної Італійської компанії, дозволяють створити будь-якого рівня систему водопостачання і опалення. Зараз ця торгова марка на світовому ринку максимально зміцнила свої позиції і пропонує найширший спектр сучасних комплексних рішень сантехнічного обладнання. Особливо широко затребуваними в Україні для інженерних проектів є труба Валтек, яка випускається у великому розмірному діапазоні з різних високоміцних матеріалів.

Види і матеріал труб Valtec в Україні

Компанія Valtec в широкому виборі випускає гідної якості труби, які активно використовуються для технічного оснащення трубопроводів різної складності. Ми є офіційним дилером виробника Valtec і пропонуємо вам детальніше вивчити наш асортимент.

У нашому асортименті можна побачити такі види труб від компанії Valtec:

  • Металопластикові труби Valtec - мають гладку і антикорозійну внутрішню поверхню, завдяки чому не засаріваются, відрізняються універсальністю і довговічністю. Використовуються металопластикові труби Valtec для професійного монтажу систем охолодження, опалення, також створення будь-якої складності водопровідних систем.
  • Поліпропіленові труби Valtec відрізняються високою стійкістю до активного впливу агресивних середовищ, особливо міцні - не піддаються корозії. Використовується поліпропіленова труба Valtec в інженерних, водопровідних опалювальних і технологічних установках за допомогою пайки. При правильній експлуатації реальний гарантійний термін становить 50 років.
  • Труби з шитого поліетилену Valtec PEX-EVOH створені з високої міцності матеріалу, який зшитий силанового способом PEX-b. Такого виду труби відрізняються мінімальним гідравлічним опором, стійкі до різних хімічних речовин, інертні по відношенню до електрики. Крім цього, труби Valtec PEX-EVOH мають температурну пам'ять, стійко реагують на різкі перепади температури - не руйнуються при замерзанні води. В основному такого типу труби застосовуються для теплового оснащення підлог, стін, оснащення водопровідних систем в квартирах.
  • Труби з нержавіючої сталі Valtec мають особливий склад з легуючими добавками, який забезпечує високу стійкість до корозії, а також до хімічного і термічного впливу. Цей вид труб активно застосовується як в промислових галузях, так і хімічних і харчових. Відрізняється такого плану труба Валтек, ціна якої найприйнятніша, мінімальними гідравлічними втратами, довговічністю і досить високими естетичними характеристиками.

Виготовлення всіх видів труб здійснюється за інноваційними технологіями на кращому європейському обладнанні, що гарантує зручність монтажу і гідні експлуатаційні характеристики.

Ми пропонуємо вигідно купити труби Valtec від офіційного дилера в Україні

Ми є офіційним дилером інженерної сантехніки і устаткування від компанії Valtec. Саме тому кожен бажаючий може купити труби Valtec оптом безпосередньо від виробника за прийнятними цінами в Україні. Ми в свою чергу, гарантуємо вам висококласний сервіс, доступність всіх товарів в необмеженій кількості і оперативну доставку в будь-який регіон України. Крім цього ми надаємо гарантії на придбану у нас продукцію Valtec, в якості якої впевнені на всі 100%.