Фильтры товаров Фильтры товаров

Поліпропіленові труби

Поліпропіленові труби ВалтекАктивний розвиток компанії Valtec забезпечило споживачеві широкий спектр вибору гідної якості сантехнічних матеріалів. З усього спектру товарів труба поліпропіленова Valtec є одним з основних інноваційних підходів до здійснення складних сантехнічних рішень. Саме такого плану труби відрізняються найширшим спектром застосування і високими технічними параметрами, завдяки чому і має величезний попит на європейському ринку. Наша компанія рада запропонувати вам поліпропіленові труби Valtec, ціна яких на нашому сайті є безумовно розумною і повністю відповідає якості пропонованих нами сантехнічних виробів даного виробника.

Поліпропіленові труби Valtec: основний вид:


Труби компанії Valtec проводитися з високоякісного PPR 100 поліпропілену, за інноваційними технологіями, які дозволяють поєднати високу якість виробів і прийнятну собівартість. Компанія Valtec виробляє три види поліпропіленових труб, а саме:

  • Прості (неармовані). Такого плану труби в більшості випадків використовують для створення систем водопостачання холодного типу, так як для опалювальних цілей або транспортування гарячої води даний тип не зовсім підходить.
  • Поліпропіленові труби Valtec, армовані скловолокном. Даний вид ідеально підходить для автономних систем опалення. Поліпропіленова труба зі скловолокном прекрасно витримує високу температуру і тиск, підходять для щодо потужних теплоносіїв.
  • Поліпропіленові труби, армовані алюмінієвим шаром. Такого плану труби відрізняються високими показниками стійкості. Алюмінієвий шар надійно оповитий поліпропіленом, не стикається з носієм, захищає трубу, саме тому даний вид ідеально підходять для систем з високим тиском і подачі гарячої води.

ЯК правильно підібрати поліпропіленові труби Valtec?

Вибір поліпропіленових труб Valtec в нашому асортименті досить широкий, не тільки з вигляду, але і розмірному ряду. Для більш легко вибору ми розділили даного плану носії на три типи:

  • Для систем опалення підходить армована труба скловолокном або алюмінієм. При цьому для опалення та гарячого водопостачання центрального типу використовується труба з алюмінієвим шаром Valtec PP-ALUX так як має оптимальні рекомендації теплоносія 95 градусів з робочим тиском 9 бар. У нашому асортименті присутні труби від 20 до 90 мм, які реалізовуються в даний момент за найдоступнішими цінами.
  • Для создания автономного отопления или горячего водоснабжения подходит полипропиленовая труба со стекловолокном PP-FIBER PN 20, подходит для температурных носителей с давлением 6 бар и температурой 90 градусов
  • Для холодних водопровідних систем використовується не армовані види. Поліпропіленова труба для холодної води PPR PN 20 від Valtec ідеально підходить для цієї ролі, при цьому може використовуватися для водопостачання не тільки в приватних будинках, але і квартирах. Має досить високі робочі і температурні показники 70 градусів, з максимальним робочим тиском 20 бар..

Де купити поліпропіленові труби Valtec?


Якщо вам необхідно купити сантехнічне обладнання інженерного типу Valtec з високими експлуатаційними характеристиками - ви завжди можете розраховувати на нашу підтримку. Ми співпрацюємо з багатьма будівельними компаніями і підприємствами, готові до співпраці будь-якого типу і в даний момент пропонуємо на поліпропіленові труби найдоступніші оптові ціни.

Наш сервіс створений для вашої зручності, але ми також завжди раді допомогти з вибором і консультацією щодо продукції Valtec.