(044) 331-90-68 (099) 563-60-17  (097) 168-01-50

VT.VAR11.G | Насосний модуль з байпасом

При замовленні через кошик ЗНИЖКА 20%
11,886.14 Грн.
VT.VAR11.G.07
+

Описание

Модулі швидкого монтажу VARIMIX - продумані конструкторами, компактно зібрані і теплоізольовані в заводських умовах арматурні вузли. Їх застосування дозволяє до мінімуму скоротити час проектування та монтажу системи теплопостачання котеджу, таунхауса, невеликого комерційного об'єкту і т.д., уникнути проектних і монтажних помилок. При цьому вартість готового модуля нижче вартості аналогічного по складу набору елементів, придбаних окремо.
Насосний модуль VAR 11 призначений для приєднання до колекторного модулю VAR 30 високотемпературного підводу води в якому передбачено ручне або автоматичне регулювання витрати теплоносія. Для захисту циркуляційного насоса такого контуру від роботи «на закриту засувку», а також для збереження гідравлічної стійкості системи в цілому в модулі передбачений байпас з регульованим перепускним клапаном. Лінії подачі і «обратки» оснащені поворотними дренажними кранами, стрілочними термометрами, ручними відводом повітря. На виході трубопроводу, що подає встановлений кульовий кран, в поворотній лінії - зворотний клапан. Модуль забезпечений також теплоізоляцією з пінополістиролу і засобами кріплення. Насос замовляється окремо, в залежності від гідравлічних характеристик під'єднується контура. Монтажна довжина насоса - 180 мм.
Матеріал трубопроводів модуля - бронза марки OTS 60PB2 (EN 1982-00). Їх умовний діаметр - 32 мм. З'єднання з трубами обслуговується контуру - за допомогою зовнішньої різьби G 1 ¼ ". Максимальна теплова потужність приєднаної системи - 100 кВт (при Δt = 20 º С).

Особенности

Тип резьбы:
Вн.-Нар.

Вопросы и Отзывы

Не знайдено дописів

Написати відгук

Ассортимент